Farmasi Vex Pro Camera Ready Fondöten

Farmasi gün geçtikçe ten ürünleri skalasına yeni ürünler eklemeye devam ediyor. Farmasi’nin en son çıkan fondoteni Vex Pro Camera Ready Fondöten full kapatıcı özelliktedir. Cilde porselen görünümü veren, özel günler için tercih edebileceğiniz bir fondötendir. Cildi bir bütün olarak örterek cilde gelen ışığın yansıma veya gölge yapmasını engeller. Özellikle düğün gecelerinizde nişanınızda, mezuniyetiniz de ve fotoğraf çekimi yapacağınız herhangi bir günde Farmasi Vex Camera Ready bazı  ve Camera Read fondotöteni kullanarak pürüzsüz bir bitiş elde edebilirsiniz.

Farmasi Vex Pro Camera ready fondöten yüzünüzde adeta blur etkisi yaratarak filtre varmış gibi görünmesini sağlar bir fotoğraf filtresi gibi cilt ile bütünleşmiş bir yüzey oluşturur. Işığı dağıtarak kusurların bulanıklaşması ve yüzün tamamını kusursuz bir odak noktası olmasını sağlar.

Farmasi Vex Pro fondotenin 5 farklı rengi bulunuyor. Kolaylıkla ten renginize uygun rngi bulabilirsiniz. Renkleri ve kodları aşağıdaki gibidir;

  • 00 Porcelain kodu: 1302447
  • 01 Vanilla kodu: 1302421
  • 02 Natural Beige kodu: 1302422
  • 03 Dark Beige kodu: 1302423
  • 04 Natural Rose kodu: 1302448

Cildinize uyan renklerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca Farmasi Vex Pro fondötenin tamamlayıcısı olarak Vex Pro Camera Ready Primer yani makyaj bazını da tercih edebilirsiniz.