Farmasi Zen Maskara

Farmasi’nin en popüler maskaralarından biri olan Farmasi Zen maskara özellikle uzun siyah gür ve takma kirpik etkisine sahip olmak isteyen kadınları, mükemmel kirpikler hayal edenleri memnun edecek bir maskaradır!

Farmasi de birçok farklı fırça yapısına sahip maskara bulmanız mümkündür. Nasıl ki kirpikler tek düze değil, farklı farklı yapıda ise her kirpiğin maskara ihtiyacı da farklıdır. Dolayısıyla maskara fırçaları da opsiyonel olmalıdır. Farmasi Zen maskara kirpiklerini uzatmak, dolgunlaştırmak ve simsiyah bakışlara sahip olmak isteyenlerin yeni gözdesi!

Uzun, siyah ve dolgun kirpikler.. Hepsi bir arada! Taraklı fırçası ile kirpiklerinizi belirgin bir şekilde uzatır. Kirpiklerinize hacim ve ekstra yoğun siyah pigmentleri ile anında farkedilen çarpıcı bir görünüm kazandırır. Farmasi Zen maskara kullanan kadınların gözdesi olmuş durumda. Özellikle makyajdan sonra dramatik daha yoğun takma kirpik gibi görünen kirpiklere sahip olmak istiyorsanız özel günlerde kullanmanız için ideal bir maskaradır. Farmasi maskaraları kirpiklerde herhangi bir kirpik kaybına yol açmaz. Bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz.

Farmasi ürünleri dermatolojik olarak test edilmiştir. Farmasi ürünlerinin içerisinde paraben, SLS parfüm, alkol, sülfat gibi zararlı bileşenler yoktur. Bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz. Zen maskara kirpiklerden kolayca durulanır. Herhangi bir makyaj temizleme suyu ile bile kirpiklerinizi rahatça temizleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra gün boyu kalıcıdır. Maskaraların en büyük sorunu olan gün içinde dökülme, göz çevresinde siyahlanma yapmaz.

Farmasi Zen maskara 1301322 8 ml

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.